top of page

Ako samotný názov Tattoo4Joy prezrádza, zameral som svoju prácu pre radosť. Radosť z tvorenia, radosť zo stretávania sa s novými ľudmi, radosť popasovať sa s nečakanými výzvami a napokon to najdôležitejšie - samotnej radosti ktorú máte, keď si odo mňa odnesiete svoje vysnívané tetovanie ako pripomienku nejakého dôležitého životného medzníka.

Môj koncept ktorý ponúkam nie je zameraný výhradne na nejaký štýl, či techniku a po skúsenostiach ktoré mám vychádzam z toho, že nie každý chce byť potetovaný od hlavy po päty. Preto nepohŕdam ani drobnosťami, ktoré majú práve pre vás význam. Naopak, aj malé tetovanie je tetovanie vyžadujúce si svoju pozornosť, lebo je výrazom vašej jedinečnosti.

 

Ak vám záleží na vkusnom tetovaní, ktoré vás bude reprezentovať po zvyšok života, možno som to práve ja, koho služby zaujmú. V mojom štúdiu sa vám po osobnej a odbornej konzultácii budem venovať iba ja. S pocitom súkromia nikým a ničím nerušení ste v u mňa ako vzácni hostia, ktorým patrí moja pozornosť.

Pokiaľ odídete odo mňa spokojní a časom si opäť nájdete cestu späť, budem vedieť, že moja snaha nevyšla nazmar. Už teraz som vám vďačný za pozornosť, ktorú naopak venujete teraz vy mne. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa tetovania neváhajte ma kontaktovať. Vitajte vo svete Tattoo4Joy... 

bottom of page